Транспортування хворих по Україні

У житті кожної людини бувають моменти, коли потрібна допомога медичного транспорту. Іноді потрібно оперативно перевезти пацієнта з Україною з особливими пересторогами. Створити необхідні умови для транспортування хворої людини в звичайному транспорті – складно, а іноді і нездійсненно. Транспортування хворих по Україні – це завдання для спеціального медичного транспорту.

СПОСОБИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ по терміновості

Залежно від потреб пацієнта, перевезення хворих по Україні може бути різного ступеня терміновості. Якщо це – негайна транспортування в профільну лікарню на операцію, то мова швидше за все йде про екстрене або термінове транспортування. Ну а якщо хворий хоче побачити родичів за кордоном, побачити пам’ятні або святі місця, або просто виїхати на відпочинок – така поїздка може бути запланована заздалегідь і бути плановою.

На даний момент пропонуються наступні види санітарних перевезень:

  1. Екстрені. Подібний варіант стає актуальним в тих випадках, коли необхідно максимально оперативно транспортувати хворого по Україні. Мова йде про гострі стани і небезпечні травми пацієнта;
  2. Термінові. Мається на увазі перевезення хворого по Україні (або за кордон) з одного медичного закладу в інший для продовження лікування;
  3. Планові. Транспортування пацієнтів по Україні такого плану можливі в тому випадку, коли людину необхідно доставити з дому до лікарні для проходження діагностики або реабілітаційних процедур. Іноді це транспортування в інше місто або іншу країну – для продовження лікування або реабілітації.

Співробітники нашої компанії зроблять все можливе, щоб перевезти хворого по Україні можна було просто і швидко. Для транспортування пацієнтів по Україні вони використовують два види транспорту: наземний і повітряний.

Багато що залежить від стану здоров’я, тому, якщо є можливість, перевага віддається переміщенню пацієнта повітряним шляхом, адже в такому випадку вдасться уникнути негативних наслідків різких рухів наземного транспорту і «гладких поїздок» проблемними дорогами.

У яких можуть знадобитися послуги транспортування хворих

Послуги з транспортування хворих найчастіше необхідні за медичними показаннями. Адже хворій і ослабленій людині не просто некомфортно, але іноді й небезпечно пересуватися громадським транспортом або на таксі. Неможливо уявити в громадському транспорті навіть ходячого хворого після операції або сильно ослабленого після хвороби. Звичайна качка або тряска може позначитися больовими відчуттями і навіть погіршенням здоров’я.

Що стосується лежачих хворих або людей з інвалідністю, то тут вже як то кажуть, без варіантів. Послуги з перевезення хворих медичним таксі – це найкращий вихід з положення. Так що замовляйте послуги перевезення хворих, якщо вам знадобилось:

  • Перевезення хворих з лікарні додому, з дому до лікарні на планову госпіталізацію
  • Перевезення хворого в іншу лікарню для продовження профільного лікування
  • Доставити на лікувальні процедури і назад
  • Перевезти на дачу
  • Перевезення по Україні за різними потребами (в пансіонат для лікувальної реабілітації, на відпочинок і т.д.)
  • Вивезти лежачого пацієнта в особистих справах – в гості, провідати родича, відвідати громадський захід

Крім усього іншого, послугами медичного таксі можна скористатися для немедичних цілей. Найчастіше люди, прив’язані до ліжка або інвалідного крісла, обмежують себе і закриваються в чотирьох стінах. За допомогою послуги перевезення хворих по Україні далеке стає близьким.

Тепер можливо відвідати давнього друга в іншому регіоні, з’їздити до родичів або навіть вирушити в нескладну туристичну поїздку. Останнім часом стало модним паломництво по святих місцях або місцях сили. А деякі прагнуть виконати заповітну мрію – наприклад, як «побачити Париж і померти». Але вмирати на борту медичного таксі звичайно, ніхто не буде, а от організувати «поїздку мрії» для підняття тонусу, настрою і стимулу боротьби з недугою – відмінний варіант.

Санітарні перевезення – це комфортно, безпечно і доступно

Санітарні перевезення – це не тільки комфортна і безпечна дорога, але і медичний персонал, який оперативно зреагує в разі чого і достатню кількість медичних препаратів та апаратури. Транспортування пацієнта по Україні повинна відбувається під пильним наглядом лікарів. Супровідний бригада формується кожен раз під конкретний випадок і включає фахівців з тими навичками, які можуть знадобитися в цьому конкретному випадку. Досвідчений персонал в найкоротші терміни доставить хворого пасажира, гарантуючи безпеку і комфортність.

Вирушаючи в дорогу на борту медичного таксі, вам не доведеться ні про що турбуватися – персонал подбає про наявність всіх необхідних медикаментів і буде стежити за станом пацієнта в процесі шляху. Замовляйте санітарний транспорт для перевезення хворих, ослаблених, літніх людей або людей з інвалідністю.

«ДнепрМедікалТранспортАссістанс» має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання, яке відповідає всім сучасним вимогам. Ми маємо величезний досвід таких перевезень, тому готові перевезти хворого навіть в самому критичному стані в будь-яку точку країни.