Контакт-центр цілодобово

Про нас

Компанія «Dneprmedical» — приватна швидка медична допомога з багаторічним досвідом роботи, яка спеціалізується на перевезенні хворих до будь-якої точки земного шару та обслуговує виклики лікаря по місту Дніпру.

За весь час існування компанії лікарі Dneprmedical допомогли своєчасно доставити десятки тисяч пацієнтів до медичних закладів, де їм надали невідкладну допомогу, врятували та змогли повернути до повноцінного життя. 

Ми працюємо цілодобово 7 днів на тиждень і готові щохвилини виїхати на ваш виклик. Транспортування та виклики лікаря організовуємо у максимально короткі терміни, за умови наявності вільної бригади!

До ваших послуг ми надаємо лише спеціально обладнанні авто швидкої допомоги європейського рівня, реанімобілі, кваліфікований та ліцензований сервіс, допомогу санітарів у підйомі пацієнта на потрібний поверх та доступну цінову політику!

Наша місія — своєчасно приїхати, надати невідкладну допомогу та бути поруч протягом усієї поїздки.

Для замовлення перевезення хворого або при поганому самопочутті одразу телефонуйте до нас за номерами: 095 738 35 69, 098 433 59 92, 063 894 00 21

Замовити дзвінок

Х