Контакт-центр цілодобово

Виведення із запою на дому в Дніпрі

Запій – це систематичне тривале вживання спиртних напоїв, яке викликано нездоровим потягом до алкоголю. Знайомі та родичі алкоголіків знають – така людина може довгий час не пити і вести нормальний спосіб життя, але зірвавшись, не може зупинитися самостійно. Саме для таких ситуацій існує послуга «виведення з запою в Дніпрі».

Зазвичай звертатися до лікарів для виведення з запою на дому, доводиться близьким і знайомим алкоголіка. Адже що знаходиться в запої людина вже з трудом усвідомлює те, що відбувається і нездатний усвідомити самостійно необхідність такої допомоги. На третій-четвертий день «п’яного чаду» алкоголік вже майже нічого не усвідомлює і не розуміє. Народна назва цього стану «біла гарячка».

Людина може перебувати у важкому стані – настає атонія шлунку, людина втрачає орієнтацію і стає неадекватний. Алкоголік не бачить проблеми і, відповідно, не буде просити про допомогу. Якщо ви дізнаєтеся, що знайома вам людина вже кілька днів перебуває в стані запою – терміново викликайте медиків! Цим ви можете врятувати не тільки здоров’я людини, але може навіть, її життя. Адже алкоголь, вірніше продукти його розпаду – отрута для людського організму! У малій кількості організм ще може його подолати, але при тривалому запої неминуче настає отруєння.

Вам необхідно виведення з запою на дому Дніпро – зверніться в ДнепрМедікалТранспортАссістанс. Приїдуть швидко, візьмуть недорого, зроблять якісно.

Допомога при алкогольної інтоксикації на дому

Виведення із запою на дому в Дніпрі приватними медичними службами – більш приваблива перспектива, ніж відвідування клініки. Немає ймовірності зустріти знайомих, та й навіть дістатися до клініки з людиною, що знаходиться в агресивній фазі – завдання не з простих. Просто наберіть наш телефонний номер – і ми максимально швидко примчимо до вас на допомогу.

Викликаючи лікарів додому для виведення із запою, ви не можете розраховувати на миттєве зцілення від алкоголізму після пари уколів. Повне лікування алкоголіка від згубної звички – довгий і нелегкий шлях. Однак зняти інтоксикацію, поліпшити самопочуття і почистити організм можна практично моментально. І можливо головне – зупинити запій.

Виведення із запою на дому – не завжди можливе. Коли запій триває не пару днів, а вже тривалий час, то і вихід із цього стану теж може тривати довше. У складних випадках тільки кілька днів інтенсивного лікування і постійних процедур можуть вивести людину зі стану запою. В такому випадку рекомендують наркологічний стаціонар. Однак в більшості випадків все ж досить стандартною допомоги при алкогольної інтоксикації, яку співробітники ДнепрМедікалТранспортАссістанс можуть надати на дому.

Зняття алкогольної інтоксикації – це цілий комплекс процедур, який може бути різним для кожного з пацієнтів.

Приїхавши на виклик лікарі в першу чергу поставлять крапельниці. До складу крапельниці входить цілий ряд препаратів різного спектру дій, які допоможуть при алкогольної інтоксикації і допоможуть виведення з запою на дому.

 • Вітаміни
 • Комплекс мікроелементів
 • Калій місткі препарати
 • Сечогінне – для виведення шкідливих речовин
 • Дезінтоксикаційні препарати
 • Відновлення водно-сольового балансу
 • Снодійне – для допомоги організму якісно відпочити і швидко відновитися
 • Противоблювотне
 • Седативне
 • Препарати для нормалізації тиску

Склад крапельниць може трохи видозмінюватися залежно від віку пацієнта, наявності у нього проблем зі здоров’ям і тривалості запою. Крім крапельниці може знадобитися промивання шлунка і закутування людини в теплу ковдру, хоча «народна практика» рекомендує навпаки – крижаний душ.

Крапельниці – путня допомога при алкогольної інтоксикації. Цей комплекс настільки хороший, що його іноді застосовують не тільки для алкоголіків. Навіть людина, що мало і зрідка п’є, може іноді опинитися в ситуації, коли пити треба. Стан здоров’я на наступний день ось таких «малодосвідчених» громадян має свою схожість з ранком типового алкоголіка. Крапельниця практично моментально прибере всі неприємні симптоми.

Після крапельниці хворий відчує себе значно краще, повернуться апетит і здоровий сон. Природно, що всі процедури, які допомагають при алкогольної інтоксикації, краще проводити вдома, в умови абсолютної анонімності. Часто лікарі приїжджають на виклик не в реанімобілі або машині з написом «швидка допомога», а в звичайному автомобілі без розпізнавальних знаків – щоб не привертати увагу сусідів.

Коли запій зупинений, симптоми інтоксикації зняті, настає наступний етап – вихід з алкоголі-залежності. Ось це подальше лікування алкоголіків вже краще проводити в стаціонарі, із залученням наркологів, психологів і психіатрів.

Для лікування алкогольного отруєння Дніпро і зняття алкогольної інтоксикації телефонуйте за вказаними вище телефонами. Оперативність та анонімність – гарантуємо.

Зняття алкогольної інтоксикації Дніпро

Ніколи не хочеться вірити, що ваша близька або рідна людина – запійний алкоголік. Знаходиться безліч виправдань, пояснень і «дуже важливих» причин.

 • важкі часи
 • складний період
 • непроста ситуація
 • випадковість

І звичайно ж – Таке більше не повториться. Однак, якщо повторюється, якщо запій триває вже більше трьох днів – зверніться до нарколога. Якщо ви бачите – що людина перебуває в прострації, не орієнтується і стан її схожий з психозом – викликайте нарколога для лікування алкогольної інтоксикації. У людини підвищується тиск, настає тремор, головний біль – терміново телефонуйте нарколога.

«Зняття алкогольної інтоксикації» допоможе алкоголіку прийти в себе і відчути себе фізично краще. Однак через тривалий або нетривалий час ситуація може повторитися, потім знову повторитися, і знову. Зняття алкогольного синдрому – тільки початок. Далі має слідувати більш серйозне лікування.

Звичайно ж, перше що треба зробити, це «откапати» від алкоголю на дому за допомогою крапельниць. Вивести із запою, почистити організм, зняти похмільний синдром – це допомога на фізичному рівні. Однак доведеться ще «латати нерви», «лагодити душу» і «налаштовувати світогляд». Робота з психологом або психіатром повинна продовжувати роботу нарколога.

Персонал ДнепрМедікалТранспортАссістанс

 • оперативно приїде на виклик
 • зніме інтоксикацію
 • порекомендує подальше лікування

Не намагайтеся впоратися з проблемою самостійно з помилкового почуття сорому або ніяковості. Зверніться до досвідчених професіоналів, які допоможуть, підкажуть, полегшать боротьбу з алкоголізмом і зроблять вашу перемогу над недугою більш імовірною. Телефонуйте, ми чекаємо вашого дзвінка і вже готові мчати на допомогу.

Замовити дзвінок

Х