Контакт-центр цілодобово

Медичний супровід в поїзді

Не дивлячись на незаперечні переваги медичного, спеціально обладнаного транспорту, іноді транспортування хворого повинна відбуватися тільки поїздом. В такому випадку краще замовити медичний супровід.

З плюсів медичнго перевезення на залізничному транспорті – доступна ціна і відсутність турбулентності. Мінус – довго за часом. Так що, якщо пацієнта необхідно доставити з пункту А в пункт Б в терміновому порядку – краще скористатися послугами медичної евакуації.

Але, чи необхідний медичний супровід хворого в залізничному транспорті? Хвора або ослаблена людина апріорі не повинна сама переміщатися на тривалі відстані. Дорога є дорога, і трапитися може всяке. Поїзд зазвичай трясе, похитує, смикає, а сам вагон складно пристосувати під потреби хворої людини. Однак ми знаємо, як зробити ваше подорож безпечнішою і приємнішою.

Природно ми завжди сподіваємося, що все буде добре і нічого поганого не трапиться. Але на випадок форс-мажору всім буде спокійніше, якщо ситуація буде під контролем і хворого будуть супроводжувати досвідчені медики.

 1. Необхідно стежити за станом хворого
 2. Може знадобитися допомога з побутових питань
 3. Можливо погіршення самопочуття – напади, загострення хронічних хвороб і т.д.

Навіть хвилювання і занепокоєння з приводу того, що поруч немає медпрацівника, може зіграти злий жарт – людині стане гірше. Просто усвідомлення того, що поруч досвідчені медики і просто хороші, чуйні люди – вже 50% ймовірності безпроблемною поїздки.

Супровід хворого в поїзді. Як це відбувається

Залежно від ступеня тяжкості та особливостей захворювання, пацієнта можуть супроводжувати:

 • Лікар
 • Медсестра
 • Фельдшер
 • Бригада фахівців

Медичний супровід в поїзді – це одна з послуг, яку можна замовити в компанії ДнепрМедікалТранспортАссістанс. Саме транспортування починається з доставки хворого на вокзал, а після відбувається його акуратне переміщення в поїзд. Складнощі починаються вже на моменті завантаження – конструкція дверей при вході в вагон поїзда, робить практично неможливим завантаження хворого на каталці або в інвалідному кріслі.

Наступний момент – обмежений простір і постійна хитавиця. В таких умовах навіть ті родичі, які цілком могли допомагати хворому в домашніх умовах, можуть не впоратися. Зробити укол, поставити крапельницю або оперативно зреагувати у разі непередбачених обставин можуть досвідчені медичні працівники, які робили вже таке неодноразово. Супровід хворого в поїзді – завдання для професіоналів.

До медичного супроводу хворого в поїзді відносяться такі дії медичного персоналу:

 • Підготуємо пацієнта до перевезення
 • Транспортуємо хворого з дому, з лікарні або іншого місця – на вокзал
 • Підготуємо купе для пацієнта
 • Допоможемо дістатися до поїзда – довеземо на носилках або кріслі, донесемо, доведемо і т.д.
 • Транспортуємо особисті речі
 • Постійний контроль за станом пацієнта, допомога в разі потреби
 • Виконання всіх необхідних медичних маніпуляцій в процесі дороги – уколи, крапельниці, плановий прийом ліків і т.д.

Медичний супровід хворого в залізничному транспорті передбачає також підготовку вагона під потреби супроводжуваного. Ми попередньо оснащуємо купе необхідним обладнанням і дрібницями, які полегшать процес перевезення. Це може бути апаратура для стеження за станом хворого, зручний матрац або ж каталка з пристібними ременями. Також супроводжуючий медперсонал подбає про наявність всіх необхідних лікарських засобів, які можуть знадобитися в процесі шляху і про комфорт пацієнта.

Медичний супровід хворого в залізничному транспорті від компанії ДнепрМедікалТранспортАссістанс – це дбайливе і безпечне транспортування, з усіма пересторогами. Ми дбаємо про вас і ваших близьких!

Замовити дзвінок

Х