Контакт-центр цілодобово

Чергування швидкої допомоги на масових заходах

Масові гуляння різного характеру – це особлива група ризику. Концерти, масові свята і гуляння, змагання та виступи повинні бути безпечні для глядачів і учасників. Чергування швидкої на масових заходах – це звичайна практика, і це дійсно необхідно. У разі будь-якого ПП або ускладнення, лікарська допомога буде надана моментально, прямо на місці, а потім буде проведена госпіталізація в разі необхідності.

Вартість чергування швидкої допомоги
Чергування швидкої допомоги Дніпро950 грн./година
Чергування швидкої допомоги за межею містарахується
індивідуально
 • на заході можуть знаходитися люди з різним станом здоров’я – люди з хронічними хворобами, вагітні жінки, діти та літні люди
 • у процесі заходу може виникнути хвилююча ситуація, товкучка або задуха в залі– все це може спровокувати погане самопочуття навіть у досить здорових людей
 • самі заходи можуть передбачати травматичні ситуації – спортивні змагання (травми, забиття, розтягнення), заміський відпочинок (укуси комах, сонячні і термальні опіки і т. д.), весілля та корпоративи (алкогольні та харчові отруєння і т. д.)

Чергування швидкої допомоги на масових заходах — обов’язкова умова! Будь-які масові заходи повинні відбуватися у супроводі машини швидкої допомоги, це запорука безпеки і продиктовано міркуваннями здорового глузду.

Потрібна консультація?
Подзвоніть нам, ми відповімо на усі питання

Чергування швидкої на масових заходах

 • Присутній медичний персонал, який здатний надати першу допомогу у разі виникнення ситуації, коли життя і здоров’я присутніх – під загрозою
 • У безпосередній близькості з місцем проведення заходу знаходиться транспортний засіб, яким можна провести термінову медичну евакуацію або транспортувати хворого у лікарню
 • На місці є все необхідне медичне обладнання і медикаменти, необхідні для надання першої допомоги, порятунку життя і здоров’я присутніх, якщо це буде потрібно

В рамках чергування швидкої на заходах, можуть бути надані послуги з надання першої допомоги, реанімаційні дії або транспортування постраждалих до лікарні. Чергування швидкої на заходах не знімає всі ризики, але значно мінімізує наслідки НП.

Як показує сумний досвід проведення масових заходів з великою кількістю людей, допомога медиків знадобиться 100%. Крім того, рекомендують крім чергування швидкої допомоги на заході забронювати деяку кількість (пропорційно від масштабів заходу) ліжок у лікарні. Як показує практика – в 99,9% випадків буде кого госпіталізувати.

Медична компанія ДнепрМедикал готова взяти на себе всі клопоти з медичного супроводу заходу в Дніпрі.

Чому обирають нас
 • Працюємо по всій Україні
 • 24 години/7 днів
 • Спеціалізовані машини
 • Професійне обладнання
 • Кваліфікованний персонал
 • Комфорт для хворих

На які заходи варто замовити медичний супровід

Чергування швидкої допомоги необхідно на всіх масових заходах. Незалежно від характеру зборів і його специфіки, велика кількість людей – це вже підвищення ймовірності подій. Крім того, що на події можуть виявитися люди з вадами здоров’я, які можуть різко загостритися, існує фактор випадковості.

Необхідно чергування бригади швидкої допомоги на заходах такого типу:

 • Спортивні змагання – завжди можуть супроводжуватися травмами, забоями та розтягненнями серед учасників. Також імовірні наслідки надмірної емоційності таких заходів. Хтось може схопитися за серце або «стрибне» тиск, а інші персонажі можуть затіяти бурхливі розбирання і доводити свою правоту за допомогою кулаків. Медичний супровід спортивних заходів може проводитися штатними спортивними лікарями і посилено бригадою швидкої допомоги.
 • Концерти – Вірогідні тисняви, недолік кисню, підвищений емоційний фон, все це провокує погіршення самопочуття в осіб з тонкою душевною організацією. Можлива духота в залі або навпаки – прохолода та протяги, теж можуть вплинути на здоров’я глядачів. Б’ючи ритми гучної музики теж можуть спровокувати погіршення самопочуття. У Дніпрі всі заходи такого плану проходять у супроводі швидкої.
 • Весілля, ювілеї, корпоративи – на цих гуляннях присутні ті ж ризики, що і під час проведення концерту, проте додається ще один фактор – алкоголь. Існує висока ймовірність харчових та алкогольних отруєнь, а також травм фізичного та емоційного характеру.
 • Похорон – на таких заходах панує гнітюча атмосфера скорботи і втрати. Подібна атмосфера неодмінно позначається на самопочутті присутніх.
 • Заміські заходи – на заміських заходах присутність медиків ще більш необхідно, навіть, якщо захід не такий вже і масштабний. Справа в тому, що в разі виникнення прецеденту швидка буде їхати «по полях і долах» набагато довше, ніж в умовах міста. А ризиків на подібних заходах вистачає – крім ймовірності травм, отруєнь, загострень хронічних захворювань, емоційного фону і наслідків алкоголю додається ризик опіків і укусів комах.

Чергування швидкої на заходах в Дніпрі можна замовити в ДнепрМедикал. Наша медична служба надає всі види медичних послуг на території Дніпра.

Як ми працюємо?
 • Працюємо цілодобово 24 години/7 днів
 • Працюємо на всій території України
 • Перевозимо хворих з дому до лікарні і назад
 • Доставляємо та супроводжуємо хворих у поїздах та літаках

Замовити транспортування

Замовити дзвінок

Х