Контакт-центр цілодобово

Швидка допомога в Дніпрі

Дніпро – великий населений пункт, що розкинувся на березі річки Дніпро. З недавнього часу здоров’я жителів цього міста знаходиться під захистом ТОВ «ДнепрМедікалТранспортАссістанс». Швидка допомога в Дніпрі тепер представлена співробітниками цього об’єднання.

Вартість виклику швидкої допомоги
Виклик швидкої допомоги850 грн. *
Виклик лікаря додому (вузький спеціаліст)1350 грн.

* первинний огляд, консультація і рекомендації

Швидка допомога ДнепрМедікал обслужить дорослих і дітей будь-якого віку. Наш парк складається тільки з сучасних автомобілів, обладнаних за останнім словом медичної техніки. Співробітники ДнепрМедікалТранспортАссістанс здатні впоратися з найскладнішими випадками і надати кваліфіковану допомогу. Надаємо допомогу на місці, виконаємо екстрену медичну евакуацію, планові перевезення і так далі.

Потрібна консультація?
Подзвоніть нам, ми відповімо на усі питання

Після приїзду, медична бригада приділить хворому або постраждалому стільки часу, скільки буде потрібно. У разі, якщо неможливо допомогти пацієнтові на місці, його транспортують в профільну лікарню. Однак, як показує практика, бригада платної швидкої ДнепрМедікалТранспортАссістанс володіє великими можливостями допомогти людині відразу на місці, ніж державна карета швидкої допомоги. У більшості випадків можна обійтися без госпіталізації.

Швидка допомога в Дніпрі

Державні медичні співробітники часто мають менші можливості в першу чергу – через різницю оснащення швидких. Приватна медична допомога завжди більш укомплектована в плані медикаментів, обладнання та всього іншого.

 • Надійність
 • Комфорт
 • Сучасність
 • Швидкість

Ось чесноти приватної швидкої допомоги ДнепрМедікалТранспортАссістанс.

Дуже часто своєчасний приїзд швидкої впливає на кінцевий результат справи. Вчасно надана допомога допоможе зберегти здоров’я, а іноді і життя пацієнта. Саме тому родичі часто викликають приватні служби, які і приїдуть швидко, і з роботою справляться краще. Наші швидкі приїжджають швидко, однак своєчасно викликати приватну швидку допомогу – теж дуже важливо. Зберігайте наші телефони поблизу або в швидкому доступі.

Виклик бригади швидкої допомоги ДнепрМедікалТранспортАссістанс – це вірне рішення в екстреній ситуації.

Чому обирають нас
 • Працюємо по всій Україні
 • 24 години/7 днів
 • Спеціалізовані машини
 • Професійне обладнання
 • Кваліфікованний персонал
 • Комфорт для хворих

Приватна швидка допомога Дніпро

Співробітники приватної швидкої допомоги міста Дніпра цілодобово знаходяться на сторожі вашого здоров’я. Ми працюємо 24 години і всі дні тижня. Коли б ми вам не знадобилися – на робочому тижні, у вихідний або святковий день, в нічний час – ми готові поспішати до вас на допомогу!

Викликаючи бригаду платної швидкої допомоги, ви гарантовано отримуєте:

 • Високий рівень медичного обслуговування
 • Ввічливе, коректне спілкування

У багатьох випадках широкий спектр послуг, які можуть надати співробітники нашої фірми допоможуть уникнути госпіталізації. Наші машини укомплектовані всім необхідним обладнанням і лікарськими засобами – їхати в лікарню або бігти за ними в аптеку не знадобиться. Тільки в найскладніших і важких випадках може виникнути необхідність госпіталізації або пошуку відсутнього препарату.

Платна швидка допомога Дніпра – дорога послуга?

Платна швидка допомога Дніпра – це доступна послуга, від якої не варто відмовлятися з економічних міркувань. По-перше, виклик державної служби нерідко може затягнутися. Затримка надання першої допомоги позначається на здоров’я хворого, не кажучи вже про нерви родичів і больові відчуття, терпіти які доведеться довше. У підсумку, більше часу і грошей буде витрачено на відновлення здоров’я.

Другий момент – державні швидкі часто недостатньо укомплектовані. З цього випливає:

 1. Для надання допомоги доведеться проїхати в лікарню. Природно, госпіталізація веде за собою цілий ряд витрат. Від покупки відсутніх предметів побуту (халат, тапочки і т.д.) до оплати самого ліжко-місця або «благодійного внеску» за госпіталізацію. Крім того – харчування, поїздки до хворого, все це відніме ще порядну кількість часу і грошей.
  Приватники завжди більш укомплектовані і найчастіше зможуть поправити здоров’я на місці, припишуть подальше лікування і навіть проконсультують родичів на наступний день або через день по телефону для уточнення спірних моментів лікування.
 2. Відсутність необхідних медикаментів. А це означає, що доведеться екстрено бігти в аптеку і купувати препарати. У вечірній або нічний час – це може виявитися справжньою проблемою – або доведеться об’їжджати цілодобові аптеки на машині, або замовити з доставкою додому у відповідній фірмі. І той, і інший спосіб – витратні з погляду часу і грошей, витратити яких доведеться значно більше.

Телефон приватної швидкої допомоги в Дніпрі – збереже ваші нерви, заощадить такий дорогий час і не дасть спустошитися вашому гаманцю. Тримайте телефон платної швидкої поблизу або в швидкому доступі, щоб він опинився під рукою в разі потреби. Час – це важливий фактор для надання першої допомоги в багатьох випадках.

Послуги швидкої допомоги Дніпро від ДнепрМедікалТранспортАссістанс – доступна, якісна, швидка і кваліфікована послуга.

Як ми працюємо?
 • Працюємо цілодобово 24 години/7 днів
 • Працюємо на всій території України
 • Перевозимо хворих з дому до лікарні і назад
 • Доставляємо та супроводжуємо хворих у поїздах та літаках

Замовити транспортування

Замовити дзвінок

Х