Контакт-центр цілодобово

Медичний супровід в літаку

Супровід хворого в літаку, поїзді або під час перевезення на автомобілі – найактуальніші послуги ДнепрМедікалТранспортАссістанс. Перевезення хворої людини пов’язане з низкою труднощів, до яких будуть не готові близькі хворого. Замовляйте послугу медичного супроводу, і наші співробітники зроблять все можливе, щоб подорож пройшла безпечно і комфортно для пацієнта.

В Україні санітарна авіація добре розвинена. ДнепрМедікалТранспортАссістанс пропонує послугу супроводу хворого на чартерних і регулярних рейсах – в усі аеропорти України, а також по зарубіжжю. У разі якщо буде потрібно швидко доставити хвору людину в інше місто або навіть країну санітарна авіація – найкращий вихід.

Медичний супровід в літаку – обов’язкова умова для важких або лежачих пацієнтів. Ми завжди сподіваємося, що подорож пройде «без пригод», проте всім буде набагато спокійніше, якщо поруч буде досвідчений медперсонал.

Санітарна авіація давно вважається одним з найшвидших і безпечних способів переміщення хворого. Єдиним відчутним мінусом такого транспортування є висока вартість перельоту. Втім, при деяких захворюваннях перельоти можуть заборонити через перевантаження і тряски в зоні турбулентності. Однак в більшості випадків перевезення хворого літаком – найкращий вихід.
види авіатранспортування

Транспортування хворого літаком

Види авіатранспортування:

  • Чартерними рейсами
  • Регулярними рейсами

Найкраще, планувати виліт заздалегідь. Наші співробітники забронюють для вас чартерний літак або забезпечать квитками хворого і його супроводжуючих на регулярному рейсі. Також ми подбаємо про наявність дозвільних документів, медичного обладнання та препаратів.

Медичне перевезення може відбуватися спеціальним санітарним літаком або звичайним пасажирським, регулярним рейсом, але обов’язково з супроводом медиків. Санітарний літак більш адаптований під потреби хворого пасажира, однак і на борту звичайного пасажирського літака можна створити комфортні умови для перельоту. Один з незаперечних плюсів санітарних літаків – він підлаштовується під ваш час і дату, у випадку з регулярними рейсами можливий незручний час.

Наші співробітники:

  • Доставлять пацієнта в аеропорт
  • Отримають дозвіл на транспортування хворого до літака
  • Допоможуть хворому піднятися на борт
  • Будуть здійснювати моніторинг за станом пацієнтом під час перельоту
  • По прибуттю допоможуть спуститися з борта і доставлять в пункт призначення

Медичний супровід хворого в літаку – обов’язковий. Навіть якщо пацієнт може самостійно дістатися до аеропорту і піднятися на борт, краще замовити супровід на час перельоту. Хвора людина – ослаблена, і на багато моментів може реагувати інакше, ніж здорова.

В момент тряски, якщо літак потрапить в зону турбулентності або в моменти перевантажень – при зльоті та посадці, можуть спостерігатися не тільки неприємні і болючі відчуття. У пацієнта може погіршитися самопочуття, «стрибати» тиск або навіть початися напад паніки. Співробітники ДнепрМедікалТранспортАссістанс готові до всього і оперативно зреагують в разі потреби на зміни стану пасажира.

Перевезення лежачих хворих літаком може бути пов’язана з низкою складнощів, які також візьмуть на себе наші співробітники.

  1. Завантаження хворого може відбуватися тільки спеціальними легкими носилками, так як стандартні носилки не пройдуть
  2. На борту буде надано лежаче місце або спеціально обладнане місце під каталку. Наші співробітники заздалегідь подбають про ці речі
  3. Всі необхідні медичні препарати і апаратура в необхідному обсязі буде перебувати на борту

У разі, якщо транспортування відбувається спеціальні санітарним літаків – все необхідне вже може знаходитися на борту. Якщо транспортування хворого відбувається на регулярному рейсі звичайного пасажирського літака – наші співробітники завчасно подбають про обладнання та необхідних ліках. У них все під контролем, необхідне буде під рукою.

З ДнепрМедікалТранспортАссістанс будь-яка подорож буде безпечною і комфортною для пацієнта.

Замовити дзвінок

Х