Контакт-центр цілодобово

Викликати лікаря в Дніпрі

Вартість виклику лікаря
Виклик лікаря додому1250 грн.

Деякі люди просто бояться ходити до лікарень і поліклінік. Іноді це просто як хвороблива фобія, яка викликана неприємними спогадами дитинства або спогади про неприємні випадки, пов’язані з відвідуванням лікарні. Холодний піт, важкість у животі і поколювання в пальцях – ось основні симптоми цієї недуги. Багато хто готовий «перетерпіти поки не пройде», ніж йти в лікарню. Сучасні приватні медичні організації вирішують цю проблему, пропонуючи послугу «Виклик лікаря додому» в Дніпрі.

Виклик лікаря додому Дніпро – послуга, яка потрібна також для тих, хто з різних причин не може піти в поліклініку самостійно. Найчастіша причина – це погане самопочуття, а іноді – складності побутового характеру. Навіть якщо у вас немає високої температури і важкого нездужання, хворій і ослабленій людині складні найпростіші речі.

 • Складно подолати сам шлях до поліклініки, навіть якщо вона розташована не дуже далеко від будинку
 • Складні погодні умови – спека, мороз і т.д., подвійно важко переносяться ослабленою людиною
 • Розклад прийомних годин лікаря може бути незручний для вас
 • Навіть просто сидіти і чекати в коридорі буває нестерпно
 • У період спалахів вірусних захворювань похід до лікаря з приводу банального отруєння може обернутися затяжним грип

Існує 1000 і 1 причина, чому відвідування поліклініки менш привабливо, ніж викликати лікаря додому в Дніпрі. «Виклик лікаря Дніпро» – часто надаваєма послуга. Вона затребувана і доступна за ціною, якщо ви звернулися в ДнепрМедікалТранспортАссістанс.

Підсумуємо – можна відзначити три основні чинники, коли викликати лікаря додому для діагностики, консультації або надання медичної допомоги необхідно:

 1. Серйозне нездужання
 2. Стрес-фактор
 3. Відсутність часу або фізичної можливості відвідати поліклініку особисто

Співробітники ДнепрМедікалТранспортАссістанс приїдуть на виклик в кожному окремому випадку і допоможуть в міру своїх можливостей – порадою, уколом, цінної рекомендацією. В крайньому випадку, якщо становище важке і домашнім лікуванням не обійтися – вам буде запропонована госпіталізація.

Коли варто терміново викликати лікаря додому

Причини, за якими варто негайно викликати лікаря різноманітні:

 • Сильний кашель з хрипами
 • Сильні болі в спині, грудях
 • Запаморочення, загальна слабкість
 • Висока температура
 • Болі в суглобах і м’язах
 • Блювота і нудота
 • Зниження або підвищення тиску

Ці симптоми можуть свідчити про загострення хронічних недуг, про захворювання серцево-судинної системи або про вірусні захворювання, і так далі. А при поганому самопочутті або запамороченні хворий може навіть втратити свідомість по дорозі в поліклініку. Ризикувати не варто, краще зателефонуйте в ДнепрМедікалТранспортАссістанс і замовте послугу «виклик лікаря Дніпро».

Викликаючи лікаря додому, пацієнт залишається в комфортній і звичній обстановці. Хворій людині не треба напружуватися і йти кудись через силу, нервувати в довгій черзі і страждати від перепадів температур. Що й казати – поганий настрій, втома і нервозність – погані компаньйони і не прискорять одужання.

Медичні послуги на виїзді – виклик лікаря додому Дніпро

Чого можна очікувати, коли ви вирішили викликати лікаря додому Дніпро? Лікар, якого ви викликали додому, огляне пацієнта і вислухає скарги. Перше що він зробить, якщо стан пацієнта гостре або важке:

 • Надасть першу допомогу
 • Запропонує госпіталізувати хворого або проконсультує з приводу подальшого лікування на дому

У разі необхідності, лікар прямо на дому може зробити укол чи поставити крапельницю, а також провести діагностику. У домашніх умовах навіть можливо зробити нескладні аналізи, поставити блокаду або зняти больовий синдром. Однак не всі маніпуляції, які можу виконати лікарі ДнепрМедікалТранспортАссістанс вам зможуть зробити співробітники державних установ. І цьому є вагомі причини.

Між лікарями, які приходять від державної поліклініки і співробітниками приватних медичних служб існує величезна різниця.

 1. У державній поліклініці на виклик приходять не у всіх випадках – потрібно ще довести, що вам це необхідно. Співробітник приватної служби прийде в будь-якому випадку незабаром після вашого дзвінка-заявки.
 2. Не секрет, що співробітники приватних клінік отримують велику зарплату, а умови праці у них набагато привабливіше. Більш високі зарплати – відповідно і більший конкурс на місця, а це значить, що самі «розумні» фахівці будуть в приватних клініках.
 3. Матеріальна база приватних клінік непорівнянна з державними – в наявності всі необхідні препарати і мед техніка. Обладнання, пристрої та всіляке оснащення у приватних клінік – сучасне і нове, тоді як у колег з державних закладів те ж саме – безнадійно застаріле або ледве працює (це якщо ще працює).
 4. Викликати лікаря додому в приватній клініці можна цілодобово, 7 днів на тиждень, тоді як педіатр-бюджетник працює з понеділка по п’ятницю, і не до самого вечора.

Не секрет, що перераховані вище моменти можуть впливати на швидкість, якість і своєчасність наданих послуг. Саме тому багато жителів Дніпра практикують виклик додому лікаря з приватної клініки. Звичайно ж, виклик лікаря-приватника – платна послуга, на відміну від державних співробітників. Однак:

 • Ціна лікарів-приватників не так захмарна, як дехто думає
 • Немає гарантії, що лікар з державної поліклініки прийде. Вам можуть відмовити у виклику і запропонувати прийти самостійно.
 • Не секрет, що лікаря-бюджетникові прийнято давати «спасибі», що складається з грошових знаків, хоча офіційно плата за виклик не стягується

Викликати лікаря додому Дніпро з фірми ДнепрМедікалТранспортАссістанс – доступна послуга. Тим більше, що економити на здоров’ї в кінцевому результаті може виявитися фінансово невигідно. Вчасно надана допомога, грамотна діагностика і компетентна консультація з приводу лікування в результаті збереже ваші нерви, кошти і час.

Все просто! Немає можливості йти в поліклініку – викликайте лікаря додому. Консультація лікаря на дому – це зручно, а в деяких випадках – взагалі єдино правильний вихід.

Медична допомога на дому в Дніпрі

Необхідність надання медичної допомоги на дому – ще одна причина викликати лікаря додому Дніпро.

Лікар може виконати на дому виконати наступні процедури:

 • Оглянути пацієнта і порекомендувати схему для лікування
 • Зробити блокаду
 • Зняти гіпс
 • Опрацювати післяопераційні шви і інші рани
 • Провести дезинтоксикацию

Медсестра може виконати на дому наступні процедури:

 • Перев’язки
 • Крапельниці
 • Ін’єкції (уколи)
 • Компреси

Якщо вам знадобилася медична допомога на дому – телефонуйте за вказаними телефонами. Наші співробітники максимально оперативно приїдуть і зроблять все необхідне.

Замовити дзвінок

Х