Контакт-центр цілодобово

Викликати педіатра в Дніпрі

Вартість виклику педіатра
Виклик педіатра додому1250 грн.

На сьогоднішній момент крім державних поліклінік існує широка мережа приватних лікарняних установ. Педіатр в Дніпрі також може бути «приватником» або з державної поліклініки. З мінусів звернення до приватного центр медичних послуг – вам доведеться заплатити за прийом, але …

 • По-перше – ви отримаєте більш якісну послугу
 • По-друге – в державних клініках вам також доведеться платити, але не офіційно, а «в конвертах».
 • Ну а по-третє – якщо ви гість міста або не встигли підписати договір, можуть виникнути проблеми в державних установах – з видачею лікарняного і так далі

Дитячий лікар від медичної організації ДнепрМедікалТранспортАссістанс – не доступна розкіш, а рівень обслуговування та професіоналізм будуть набагато вище ваших очікувань.

Основні відміни між приватною та державною мед поміччю

Приватна медицина з кожним роком користується все більшою популярністю серед населення, і причин цьому – кілька.

 1. Приватні медичні центри краще фінансуються, а це значить:
  • Устаткування в них краще – воно робоче, нове і воно взагалі є
  • Асортимент мед засобів і препаратів – набагато більше ніж у державних закладах
  • Кабінети і палати для стаціонару – з хорошим ремонтом і зручними меблями
 2. Лікарі в приватних клініках – з більш високою кваліфікацією
  Це пояснюється просто – хороших фахівців «зманюють» з державних мед центрів, і запропонувати є що – високу зарплату, кращі умови праці
 3. Ввічливість і коректність
  У приватних закладах ви не зустрінете хамського ставлення або поверхневого погляду на вашу проблему. Ввічливість і коректність, уважне ставлення персоналу – це одна з найважливіших правил.

ДнепрМедікалТранспортАссістанс пропонують багато медичних послуг, в тому числі і послуги педіатра в Дніпрі. Всі надані медичні послуги:

 • Доступні за ціною
 • Якісні та своєчасні

Залиште в «близьких контактах» наші телефони і в разі неприємностей зі здоров’ям – телефонуйте негайно.

Як потрапити на прийом педіатра в Дніпрі

Отже – вам необхідний педіатр в Дніпрі. У вас є два варіанти:

 • Звернутися до державної поліклініки
 • Звернутися в платну клініку

Якщо хворий погано себе почуває, єдине що йому хочеться – лежати, а не йти в поліклініку і висиджувати довгу чергу. Педіатр в Дніпрі з державної поліклініки прийде до вас додому тільки якщо ви в дуже важкому стані. В іншому випадку – доведеться спочатку дізнатися розклад лікаря (і не факт, що це буде зручне для вас час), висидіти або відстояти довгу чергу. Причому чекати, можливо, доведеться довго, лавки будуть незручними (і це якщо буде де сісти), а чхання і кашляння по сторонах буде викликати здорове побоювання захворіти ще більше.

Що й казати – хворій і ослабленній людині така перспектива не посміхається. Ще важче, якщо захворіла дитина.

 • У дітей є свій власний графік, а час прийому лікаря може збігатися з денним сном або годуванням.
 • Дітям ще складніше висиджувати в чергах перед кабінетом лікаря – немає всіх потрібних іграшок, хочеться то пити, то є, то в туалет або просто побігати по коридору.

Але як на зло – улюблену іграшку мама може забути, а «сувора тітка» не дозволить шуміти і бігати. Додайте до цього, що ще дитина хоче спати, їсти або просто погуляти на майданчику, а тут … У підсумку – капризи і плач, нервова мама і засмучений дитина.

ДнепрМедікалТранспортАссістанс позбавить вас від цього жаху. Наші педіатри завжди готові приїхати до вас, а якщо ви вирішите відвідати нашу клініку:

 • затишний дитячий куточок з іграшками і м’які крісла скрасять час очікування
 • прийом буде у зручний для вас час і за попереднім записом (а значить, не доведеться довго чекати)

Консультація педіатра на дому від ДнепрМедікалТранспортАссістанс позбавить вас від утомливих «походів». Вам не доведеться витрачати свої нерви і засмучувати дитину, медична допомога від ДнепрМедікалТранспортАссістанс – це зручно.

Виклик педіатра додому Дніпро – кращий вихід

Виклик педіатра додому Дніпро з приватної клініки – послуга, яка надається будь-кому. Лікар прийде сам, а хворий в цей час буде з комфортом лежати на своєму дивані з теплим чаєм та улюбленими іграшками. Викликати педіатра в Дніпрі дуже просто – наберіть номер нашої клініки в будь-який час доби – і ваш виклик буде прийнятий.

Дитячий лікар в Дніпрі приїде у зручний для вас час і надасть кваліфіковану допомогу. Виклик педіатра в ДнепрМедікалТранспортАссістанс можливий в будь-який час доби всі дні тижня. Ще одна перевага приватної медицини – майже напевно у лікаря виявляться всі необхідні препарати і обладнання для надання першої допомоги, чого б вона не стосувалася. Також вам напишуть інструкцію і список препаратів для подальшого лікування і проконсультують по телефону на наступний день або через день – якщо знадобляться роз’яснення або уточнення.

Консультація педіатра, виклик дитячого лікаря в Дніпрі

Якщо у вас захворіла або травмувалась дитина, перше що цікавить схвильованих батьків – консультація хорошого педіатра. На жаль, на виклик з державної поліклініки може прийти не лікар, а медсестра, причому чекати напевно доведеться довго. У вихідні дні або вечірній час викликати дитячого лікаря в Дніпрі з державної клініки взагалі неможливо. За цей час дитині може стати ще гірше.

Багато поліклінік приймають заявки на виклик тільки в ранкові години, тобто – якщо дитина захворіла на після обіду чи пізно ввечері, доведеться чекати наступного дня, щоб отримати консультацію. Наша служба працює цілодобово. Телефонуйте відразу, як тільки переконаєтеся в необхідності викликати швидку медичну допомогу на дом, а ми, в свою чергу, максимально швидко до вас приїдемо. Дитячий лікар в Дніпрі від ДнепрМедікалТранспортАссістанс поспішить на виклик, як тільки ви його покличете, не чекаючи прийомних днів та годин.

Консультація педіатра на дому – одна з найпопулярніших послуг нашої медичної організації. Лікар огляне дитину, надасть йому при необхідності першу допомогу і припише подальше лікування. Вам будуть залишені грамотні і докладні рекомендації, яких буде не складно дотримуватися. Якщо все ж вам буде потрібно щось уточнити трохи пізніше або на наступний день і знадобиться консультація педіатра Дніпро – набирайте наш номер, і вам допоможуть розібратися.

У більшості випадків дитячий лікар з ДнепрМедікалТранспортАссістанс допоможе вам, не вдаючись до госпіталізацій. У разі, якщо стан дитини лікар вважатиме важким, вам буде запропоновано поїхати у лікарню. Не варто відмовлятися від госпіталізації, якщо наш педіатр її порекомендував – адже мова йде про здоров’я дитини! І в цьому випадку краще «перебдеть ніж недобдеть». Дитячі лікарі, що працюють в ДнепрМедікалТранспортАссістанс – прекрасні діагности, і запропонують вам госпіталізацію тільки якщо для того будуть суттєві підстави.

Замовити дзвінок

Х