Аероамбуланс

Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» може запропонувати Вам медичне авіатранспортування хворого «повітряною швидкою допомогою» – аероамбулансом. У розпорядженні нашої компанії є приватний літак, який обладнаний всім необхідним медичним обладнанням, яке дозволяє забезпечувати комплекс реанімаційний заходів під час перельоту і стежити за станом всіх життєво важливих систем і органів хворого. Аероамбуланс використовується в тих випадках, коли хворого неможливо забрати наземним санітарним транспортом або коли пацієнт знаходиться у віддаленому географічному куточку, в якому відсутні лікувальні клініки, які добре оснащені для надання потрібної медичної допомоги, операційного втручання.

Аероамбуланс компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» високо технічно оснащений і обладнаний, що дозволяє швидко прибути в будь-яку точку планети. Це перетворює «повітряну швидку допомогу» в ідеальний засіб для самих екстрених випадків. Наша лікарська бригада доставить хворого до літака, дбайливо перенесе його в салон аероамбуланса і буде супроводжувати пацієнта під час польоту. Додатково наша машина швидкої допомоги (реанімобіль) зустріне хворого в аеропорту іншого міста, іншої країни і перевезе в потрібну для Вас точку (на обстеження, лікування або операцію в клініку або ж додому). Чартерний рейс аероамбулансом здійснюється по Україні, в країни СНД, Європи, будь-яку точку світу.

Замовте медичне авіатранспортування хворого аероамбулансом за цілодобовим телефоном +38 (098) 433 59 92; +38 (063) 894 00 21; +38 (095) 738 35 69.