Контакт-центр цілодобово

Транспортування хворих Київ

Транспортування хворих – нелегке, і часом непосильне завдання для рідних пацієнта. Лікарі рекомендують користуватися спеціальним медичним транспортом для подібних перевезень, і цьому є серйозні обґрунтування. Хвора, ослаблена людина особливо вразлива в процесі транспортування.

 • Тряска і поштовхи в звичайному транспорті можуть спровокувати болі і погіршення здоров’я. Медичний транспорт як правило оснащений спеціальними підвісками, які мінімізують коливання і поштовхи на поганій дорозі
 • В дорозі з різних причин може статися раптове погіршення самопочуття -станеться напад, відкритися рана або почнеться родова діяльність. Перевезення з лікарським супроводом мінімізує або зовсім зводить нанівець можливі ризики.
 • Температурні коливання також можуть вплинути на самопочуття хворого пасажира. Від підвищення тиску до рефлекторних реакцій місцевого і загального характеру. У спеціалізованому транспорті завжди є прилади клімат-контролю, за допомогою яких можна підвищити або знизити температуру до стану комфорту.

Наша рекомендація – викликайте медичне таксі для транспортування хворих пацієнтів. Транспортування хворих Києва може здійснюватися машинами ДнепрМедікалТранспортАссістанс. У нас доступні ціни, досвідчений персонал і хороша технічна база.

Перевезення лежачих хворих Київ

Кажучі про транспортування хворої людини, мова про громадський транспорт не йде взагалі. Те, на що здорова людина може навіть не звернути уваги і не помітити, може обернутися серйозними ускладненнями для хворої людини – тряска, тиснява, некомфортний температурний режим або навіть стрес. Транспортування пацієнтів медичними, спеціально обладнаними авто «знімає» всі ці питання.

Що стосується лежачих або частково сидячих хворих, то громадський транспорт взагалі для них не пристосований. Каталку навіть складно уявити в метро, трамваї або автобусі. Однак навіть у сидячих пацієнтів може виникнути цілий ряд проблем, які складно усунути, в процесі переміщення на громадському транспорті – починаючи від можливості «погрузитися», до зручного місця в салоні.

Перевезення хворих медичним транспортом безпечніше і комфортніше, тому що:

 1. М’який хід медичного таксі. По-перше, в медичних автомобілях мінімізована тряска завдяки спеціальним підвіскам. По-друге, водій орієнтований в першу чергу на комфорт пацієнта, а не проскочити на світлофор або обігнати колегу. Якщо транспорт викликається заздалегідь, буде прокладений оптимальний маршрут, з урахуванням «незручних» ділянок шляху.
 2. Обладнання та медикаменти. При перевезенні нестабільної або тяжкохворої людини може статися все, включаючи зупинку дихання або зникнення серцевого ритму. На борту автомобіля є все необхідне – починаючи від таблетки до реанімаційних приладів.
 3. Медичний персонал. Правильна і швидка реакція досвідченого персоналу може не тільки полегшити страждання хворого, але іноді і врятувати його життя.
 4. Комфорт. Все продумано для комфорту пацієнта – від зручної кушетки до місць для супроводжуючих. У машині є системи клімат контролю, кріплення для санітарних носилок або інвалідного візка і так далі.

Перевезення лежачих хворих, післяопераційних і складних пацієнтів, перевезення нестабільних пацієнтів Києва – все це завдання, які може виконати тільки медичний транспорт з бригадою медпрацівників на борту. Медичне перевезення пацієнтів по Києву, до Києва або з Києва в інший населений пункт пройде безпечно і комфортно, з мінімальними стресами і ускладненнями або взагалі без них.

Медичне перевезення хворих в Києві

ДнепрМедікалТранспортАссістанс вже давно займається медичними перевезеннями по Києву та іншим містам України. Серед найпопулярніших послуг:

 • Транспортування хворих в інші населені пункти. Найчастіше перевезти хворого з Києва в інше місто потрібно «від ліжка до ліжка». Це може бути перевезення з лікарні до лікарні для продовження лікування або поїздка на прийом до певного профільного лікаря.
 • Перевезення хворих по Києву. Це може бути перевезення з лікарні додому або навпаки – з дому до лікарні. Часто медичні таксі замовляють, щоб доставити лежачого пацієнта з дому на прийом до лікаря або для медичних процедур в стінах лікарні
 • Медичне перевезення хворих по їх особистих справах. Це можуть бути будь-які потреби хворого, не пов’язані з лікуванням – відвідування родичів, поїздка на дачу, виїзд на масові заходи і т.д.
 • Зустріч в аеропорту, на вокзалі або доставка туди (з посадкою на транспорт)

Медичний транспорт – це справжня знахідка для лежачих пацієнтів або людей з обмеженою руховою активністю. Перевезення лежачих хворих – складна справа для близьких хворого, проте співробітники ДнепрМедікалТранспортАссістанс впораються з легкістю з цим завданням. Візит до лікаря, відвідування театру або навіть виїзд на відпочинок стають реальними і досяжними.

Не замикайтеся в чотирьох стінах. Медичне перевезення хворих в Києві розширює ваші можливості. Ми можемо перевезти хворого по Києву або перевезти за межі міста, доставити на вокзал або супроводити в іншу країну. Вам залишилося тільки вибрати – куди і коли, а всім іншим займуться наші співробітники.

Замовити дзвінок

Х