Лікування за кордоном

Іноді виникає необхідність продовжити лікування за кордоном і родичі хворого стикаються з проблемою його транспортування. Це може бути остання надія на порятунок пацієнта і від оперативності й акуратності перевезення буде залежати не тільки здоров’я людини, а іноді і його життя.

Звертайтеся в медичну компанію «ДнепрМедікалТранспортАсістанс», яка надає своїм клієнтам якісне лікування за кордоном в найкращих європейських клініках. Процес лікування в німецьких чи ізраїльських медустановах здійснюється на високому медичному рівні. Ми допоможемо оформити всі необхідні документи, які потрібні для лікування хворого. Також надамо допомогу в транспортуванні пацієнта в закордонну клініку наземним або авіатранспортом.

Перевезення реанімобілем

Наша компанія має в своєму розташуванні сучасні автомобілі, які оснащені новим медичним обладнанням:

  • апарати ШВЛ і ЕКГ;
  • кардіомонітори;
  • мішок Амбу;
  • пульсометри;
  • дефібрилятори і т. д.

Також в реанімобілі перебувають всі необхідні медикаменти і зручні ноші.

Всю дорогу пацієнта супроводжують досвідчені медики, які будуть здійснювати моніторинг найважливіших функцій організму людини. Якщо під час транспортування хворому стане гірше, то лікарська бригада оперативно і своєчасно надасть екстрену допомогу. Супровідна бригада може в себе включати лікарів будь-яких профілів. Вона формується індивідуально для кожного перевезення в залежності від захворювання людини і його загального стану.

Транспортування хворого за кордон літаком

Ми маємо досвід перевезення пацієнта для лікування за кордоном за допомогою санавіації. Такий спосіб транспортування часто дозволяє врятувати життя хворому. Коли зволікання може спричинити непоправні наслідки, то саме авіатранспорт стає єдиним виходом.

Санавіація для перевезення людини в іноземні клініки потрібно в таких випадках, коли:

  • неможливо забезпечити необхідне лікування в рідній країні;
  • неможливо перевезти потерпілого іншим способом через його стан здоров’я;
  • будь-яке зволікання в наданні якісної допомоги може призвести до летального результату.

Висококваліфіковані професіонали медичної компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» допоможуть перевезти хворого в будь-якому стані в закордонний лікувальний заклад, забезпечивши необхідний комфорт і постійний контроль за основними показниками його організму.