Медичний туризм

У всі часи люди прагнули до якісного і кваліфікованому медичному обслуговуванню. У нашій країні готують прекрасних лікарів-фахівців, але, в силу слабкого фінансування, технічна і інструментальна база значно відстає від такої в країнах Європи. На сучасному етапі розвитку медицини та медичної техніки інструментальна і лабораторна частина діагностики займає значне місце в постановці вірного діагнозу і орієнтації в напрямку лікування. Ранні стадії захворювання діагностувати без високоточного обладнання вельми важко, а обсяг лікування значно відрізняється від запущених стадій. У країнах Європи вже тривалий час діагностують онкозахворювання на стадіях, які в Україні візуалізувати не представляється можливим. Апаратура для мікрохірургічних нейро- і кардіологічних операцій дорога і для нас не доступна.

Лікування за кордоном і в Україні

Ще за часів відомих нам перших лікарів, таких як Гіппократ, було відомо поняття медичного туризму. Люди долали тривалі відстані пішки або в колісниці для того, щоб потрапити на прийом до відомого цілителя. Відмінність медичного туризму від звичайного полягає в поєднанні корисного з приємним, адже ви не тільки відвідуєте інші міста і країни, а й отримуєте якісне медичне обслуговування до якого прагнете.

Компанія швидкої і невідкладної допомоги «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» допоможе вам відкрити для себе прекрасний вид туризму, такий як медичний. На відміну від людей стародавньої Греції і Риму, вам не знадобиться долати тривалу відстань пішки. До необхідного лікувально-профілактичного закладу ви будете доставлені автомобілем швидкої медичної допомоги (іменованим реанімобілем), яка відповідає європейським стандартам. Для вашого відпочинку і лікування будуть відкриті двері не тільки відомих українських курортів і санаторіїв, таких як заклади міста Трускавець, Буковелі та Криму, а й відомі лікувально-профілактичні установи зарубіжжя. Тривалий час компанія співпрацює з закладами Німеччини та інших країн Європи і країн СНД.

Займайтеся медтурізмом, і ви не тільки зможете побачити світ, але і проведете час з користю для вашого організму! Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися на нашому сайті, або зателефонувавши до диспетчерської служби компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс».