Перевезення хворих дешево

Коли мова заходить про здоров’я рідної людини, то про гроші ми не замислюємося. Але часто і лікування, і реабілітація пацієнта обходиться його близьким в круглу суму. Так ще хворий потребує постійних перевезеннях: з медустанови додому, з дому на процедури, в реабілітаційний центр або за кордон для продовження лікування.
Перевезти хворого недорого готова лікарська бригада медичної служби «ДнепрМедікалТранспортАсістанс». У розпорядженні медиків є все необхідне для безпечного і якісного транспортування.

Чому слід скористатися нашими послугами?Перевезення хворих дешево

Оскільки будь-яке перевезення хворих дешево – процес трудомісткий і серйозний, то і виконувати його повинні кваліфіковані фахівці. Вже багато років в нашій компанії працюють медики різних спеціалізацій, які знають і люблять свою справу. До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід:

  • підбір відповідних медикаментів;
  • формування супроводжуючої бригади;
  • комплектація реанімаційного автомобіля і т. д.

Перевезення хворих дешево включає в себе професійну підготовку. Пацієнта оглядають лікарі, оцінюють його стан, а в разі будь-яких порушень – усувають їх. Важливо, щоб самопочуття людини перед виїздом було гарне, адже навіть незначні переміщення часто можуть викликати стрес у ослабленого організму.
Організація транспортування багато в чому залежить від діагнозу хворого і його стану перед поїздкою. У машині швидкої допомоги можуть перебувати різні необхідні пристрої для моніторингу, діагностики і лікування пацієнта. Особлива увага приділяється підбору лікарських препаратів, які можуть стати в нагоді в дорозі для стабілізації стану людини.
При наявності переломів будь-якої складності реанімаційний автомобіль комплектується засобами для іммобілізації (шини, коміри, матраци). Важливо підібрати найзручніші і відповідні в конкретному випадку ноші. Адже перенесення хворого в салон машини – не менш важлива процедура, ніж саме перевезення.

Професійний супровід – запорука успішної роботи

Уважний і турботливий медперсонал допоможе перенести пацієнта і грамотно укласти, надійно зафіксувавши його перед виїздом. За станом хворого всю дорогу спостерігатимуть лікарі нашої служби. У супроводжуючу бригаду можуть входити такі фахівці:

  • кардіолог;
  • нейрохірург;
  • онколог;
  • педіатр;
  • травматолог;
  • гастроентеролог та ін.

Для людей в особливо важкому стані у нас працює реанімаційна бригада. Під рукою у таких спеціалістів завжди знаходяться необхідні реанімаційні прилади: апарат ШВЛ, кисневий інгалятор, мішок Амбу, дефібрилятори, наркозна апаратура, пульсоксиметр і т. д. До оснащення реанімобіля висувається ряд високих вимог, оскільки воно призначене для надання екстреної допомоги. Транспорт компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» укомплектований високоякісною апаратурою, здатною запобігти розвитку будь-яких критичний ускладнень, аж до смерті пацієнта.
Якщо вам необхідно транспортувати хворого дешево, звертайтеся до нас! Ми приймаємо виклики цілодобово і готові допомогти вам у будь-який час доби.