Перевезення хворих

Коли сталася біда і необхідне термінове транспортування хворої людини, немає часу зволікати і шукати дешеві та прості шляхи. Така відповідальна процедура повинна проходити тільки на спеціальному транспорті та під пильним поглядом спеціалістів. Перевезення хворих пройде успішно і безпечно, якщо звернутися за допомогою до асистуючої компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс».

Медичне транспортування пацієнтів – це складний процес, який вимагає злагодженої роботи багатьох співробітників в різних галузях. Його позитивний результат залежить від багатьох факторів:

  • якість і оснащення санітарного автомобіля;
  • професіоналізм і чуйність співробітників лікарської бригади;
  • індивідуальний алгоритм перевезень для кожного окремого пацієнта;
  • вчасно надана медична допомога.

Всі ці фактори включила в свою роботу компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс», щоб забезпечувати гідне транспортно-медичне обслуговування всім тим, кому це необхідно.

Реанімобілі

Перевезення хворих від нашої компанії здійснюється на найсучаснішому і високотехнічному медичному транспорті. Наші реанімобілі володіють не тільки зручними габаритами і м’яким ходом, але і професійним обладнанням, яке дозволяє підтримувати стан пацієнтів стабільним протягом всього шляху, скільки б не тривало транспортування.

Медики

Співпрацюючи з кращими медичними компаніями, «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» пропонує послуги найдосвідченіших і кваліфікованих медиків різного профілю. Саме такі професіонали супроводжують пацієнта під час перевезення і уважно стежать за змінами в його ослабленому організмі. Залежно від тяжкості стану хворого, формується бригада фахівців, готових надати необхідну допомогу в разі ускладнень.

План транспортування

Професійне перевезення хворих – це, перш за все, правильний і виважений алгоритм дій всіх учасників процесу:

  • диспетчерів;
  • фармацевтів;
  • водія;
  • лікарів, фельдшерів, санітарів.

Саме ці фахівці вирішують, які умови транспортування, медикаменти, медична техніка підходять конкретному пацієнту і будуть безпечні для нього, якими мають бути дії лікарської бригади, які маніпуляції вона повинна проводити в дорозі, а від чого слід відмовитися. Тільки такий індивідуальний підхід і професійний погляд на санітарне транспортування є запорукою своєчасної та безпечної доставки хворого в пункт призначення.

Не довіряйте здоров’я своїх близьких непрофесіоналам, воно занадто дороге, щоб на ньому економити – звертайтеся в «ДнепрМедікалТранспортАсістанс»!