Перевезти інсультного хворого

Інсульт – одне з найпідступніших, страшних і, на жаль, частих захворювань. Розпізнати його дуже складно, але, якщо не зреагувати вчасно і не перевезти інсультного хворого до відповідного клінічного відділення, наслідки можуть бути дуже сумними: від інвалідності до смерті хворого.

Типи інсульту

За своєю суттю, інсульт – це порушення процесів мозкового коронарного кровообігу. У медицині розрізняють кілька типів інсульту:

  • крововилив внутрішньомозковий;
  • ішемічний інсульт;
  • субарахноїдальний інсульт.

Найчастіше в своїй практиці медики стикаються з ішемічним інсультом, який називають ще інфарктом головного мозку. Він характеризується закупоркою одного з мозкових судин, яка перешкоджає харчуванню певної ділянки мозку.
Внутрішньомозковий крововилив – більш рідкісний тип інсульту. Цей раптовий стан виникає, в основному, після сильних емоційних потрясінь або надмірних фізичних напружень.
Субарахноїдальний інсульт характеризується крововиливом в міжоболочний простір головного мозку.

Симптоми інсульту

Хоча інсульт – одне з найбільш важкороспізнаваючих захворювань, існує кілька симптомів, поява яких повинна насторожити. Якщо у вас з’явилися підозри на виникнення інсульту, попросіть людину виразно і зв’язно заговорити, посміхнутися, підняти вгору обидві руки. Якщо хоч одна з дій йому дається важко, крім того, спостерігається западання язика, необхідно терміново викликати реанімаційну бригаду.

Транспортування інсультного хворого

Перевезти інсультного хворого в відділення неврології необхідно в перші три години після появи симптомів. Тоді можна буде уникнути ускладнень інсульту. Здійснювати транспортування потрібно неодмінно реанімобілем – санітарним автомобілем, оснащення якого дозволяє співробітникам реанімаційної бригади провести діагностику і надавати невідкладну допомогу в вигляді інтенсивної терапії ще в дорозі. Компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» готова надати послуги екстреної медичної допомоги для інсультних хворих.
Чим раніше на місце прибудуть медики і чим раніше почнеться транспортування хворого, тим більше надій на те, що функції мозку будуть відновлені, хоча б частково. Тому, при будь-якій підозрі на інсульт не потрібно випробовувати удачу і чекати приїзду державної швидкої допомоги. Зателефонуйте в «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» по телефону і будьте впевнені в тому, що необхідна допомога буде надана.