Перевезти лежачого хворого

В будинку, де є лежачий хворий, як ніде краще, знають, скільки сил, терпіння, відповідальності та медичних знань потрібно для повноцінного догляду за ним. Часто виникає необхідність в транспортуванні таких хворих до лікувальних установ або, навпаки, з лікарні додому. Здійснити перевезення звичайним автомобілем неможливо, тому що це може завдати серйозної шкоди хворому.

Яку машину вибрати?

Можна домовитися з муніципальною службою швидкої допомоги про використання санітарної машини або скористатися послугою медичного таксі. Тільки обидва ці варіанти мають один спільний недолік – ні в одному з них не передбачено медичного супроводу. Так що найкращий, надійний і простий варіант – перевезти лежачого хворого, скориставшись послугою платного транспортування від компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс». Особливо актуальним буде цей варіант для перевезення пацієнтів у важкому стані, після перенесених інфарктів, інсультів, з підключенням до систем життєзабезпечення.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам:

  • якісний і безперервний медичний супровід протягом усього транспортування;
  • спеціальний медичний транспорт, обладнаний за останнім словом техніки.

Підготування хворого до транспортування

Перед таким складним заходом, як транспортування, хворого необхідно грунтовно підготувати. Бажано, щоб медична підготовка проводилася фахівцем, а не родичами хворого. Лікарські бригади компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» можуть професійно і правильно оцінити стан пацієнта. За день до майбутнього транспортування медик уважно спостерігає за ним і періодично вимірює хворому температуру тіла, артеріальний тиск, рівень цукру в крові, перевіряє пульс, дихання та інші показники організму.

Ці ж показники супроводжуючий лікар відстежує і на шляху прямування, контролює стан шкіри і слизових оболонок, вживає заходів, щоб запобігти їх пересихання. Якщо необхідно, співробітники лікарської бригади періодично змінюють положення пацієнта. При виникненні ускладнень і непередбачених погіршень стану, наші лікарі негайно нададуть медичну допомогу.

А ще вони неодмінно проявлять турботу і розуміння, адже «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» розуміє, яким випробуванням виявляється транспортування для людини, яка не може рухатися, намагається зробити її максимально комфортною.