Перевезти хворого із Києва

Пройшовши обстеження або курс лікування в одній зі столичних клінік, людина нерідко стикається з проблемою зворотного транспортування. Йдеться про пацієнтів з важкими діагнозами, які не терплять тривалих і болісних «подорожей» поїздом або автобусом. Щоб убезпечити таких людей, запобігти погіршення стану, їх рідні шукають найоптимальніші способи, як перевезти хворого із Києва. Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» готова здійснити транспортування пацієнта в будь-якому стані зі столиці в будь-який населений пункт країни і, навіть, за її межі.

Транспорт

Ми пропонуємо безпечні і комфортабельні умови перевезення в сучасних медичних автомобілях. Це не просто швидкі і зручні транспортні засоби. Це своєрідні клініки на колесах, де можна надати будь-яку медичну допомогу. А вона, як це не сумно, може знадобитися в дорозі. Така специфіка багатьох важких захворювань.

Умови транспортування

Перевезти хворого із Києва – це не просто виконати функцію медичного таксі. Ця процедура досить складна і вимагає певної підготовки. І, перш ніж транспортувати кожного пацієнта, наші фахівці складають план перевезення, враховуючи декілька факторів:

  • діагноз пацієнта;
  • тяжкість його стану;
  • вік хворого;
  • відстань від Києва до місця призначення.

Виходячи з цих показників, приймається рішення про кількість необхідних медикаментів та медичної техніки, яка може використовуватися. При цьому ми розуміємо, що в питанні будь-якого медичного транспортування не може бути зволікання, тому в найкоротші терміни автомобіль «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» прибуває на місце відправлення.

Комфорт для пацієнта

Всі дії бригади спеціалістів, які будуть супроводжувати хворого в шляху, спрямовані на його безпеку і створення комфортних умов. Якщо, крім медиків його супроводжує ще хтось із хворих, він не повинен заважати дії лікарів. Заборонено також під час руху медичного транспорту поїти або годувати хворого.

Після завершення транспортування лікар, який супроводжував пацієнта, повинен ще раз оглянути його, переконатися, що його стан стабільний.

Якщо з’явилася необхідність перевезти хворого із Києва або будь-якого міста України в клініки країни і зарубіжжя, звертайтеся за допомогою до асистуючої компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс», адже ми гарантуємо професійний підхід і належне медичне обслуговування.