Перевезти хворого по Києву

Сучасна концепція медичного обслуговування має на увазі зміну підходу і ставлення до хворих. Увага надається не тільки безпосередньому лікуванню, але і догляду за пацієнтами і створенню комфортних умов, які максимально скорочують вплив хвороби на емоційний стан.

Перевезти хворого по Києву

Однією з проблем, як відомо, є обмежене пересування. Далеко не кожну людину можуть доставити в пункт призначення родичі. Тим більше, не завжди це можливо зробити комфортно і безпечно для хворого.

Щоб перевезти хворого по Києву, можна скористатися послугами транспортної компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс». Перевезення хворих по Києву здійснюється спеціальним видом транспорту, повністю оснащеним для надання медичної допомоги, в тому числі, реанімаційних процедур. По суті, це і є медичне таксі, яке може замовити кожен бажаючий.

Особливості транспортних послуг для хворих: коли можуть знадобитися

Коли можуть знадобитися транспортні послуги для хворих людей? Ситуацій може бути безліч: від побутових, пов’язаних з переїздом з одного будинку в інший, до серйозних медичних, коли перевозиться пацієнт в критичному стані і потрібен відповідний догляд і медична підтримка.

Послуги для нетяжких хворих

Для пацієнтів, які перебувають в прийнятному стані, транспортна служба «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» забезпечить максимально комфортне транспортування з наступними особливостями:

  • обережне та зручне перенесення пацієнта в машину та із машини;
  • лікарі проведуть огляд до поїздки і нададуть підтримку під час дороги, в тому числі, психологічну;
  • перевозяться сидячі і лежачі пацієнти, в машині є всі необхідні пристосування і обладнання.

Транспортування тяжкохворих

Компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» може транспортувати хворого по Києву, надаючи такі послуги:

  • огляд хворого перед перевезенням;
  • виконання медичних рекомендацій лікаря;
  • психологічна підтримка пацієнтів у свідомості;
  • моніторинг стану хворого, в тому числі, за допомогою спеціалізованого обладнання, яким оснащена машина;
  • реанімаційні заходи при необхідності.

Нам ви можете сміливо довірити своїх близьких, яких потрібно доставити до лікаря, на процедури або обстеження. Досвідчений медичний персонал допоможе транспортувати ваших батьків у віці до пансіонату і назад. Таким чином, ваша сім’я може не обмежувати хвору людину через відсутність можливості транспортного перевезення. Крім того, щоб перевезти хворого по Києву, вам не потрібно буде платити шалені кошти, послуга доступна для всіх.