Перевезти хворого по Україні

На жаль, в житті кожної людини може відбутися несподіваний поворот не особливо позитивного характеру, адже від проблем медичного плану не застрахований ніхто. У деяких ситуаціях потрібно оперативно перевезти хворого по Україні, причому створити для транспортування необхідні умови. Звичайно ж, використовуючи звичайний легковий транспорт, домогтися потрібного рівня комфорту складно, тому актуальними стають послуги медичної компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс».

Перевезти хворого по Україні

Вибрати спосіб перевезення

На даний момент пропонуються наступні види санітарних перевезень:

  • екстрені. Подібний варіант стає актуальним в тих випадках, коли необхідно максимально оперативно транспортувати хворого по Україні. Йдеться про гострі стани і небезпечні травми пацієнта;
  • термінові. Мається на увазі перевезення хворого з одного медичного закладу в інший для продовження лікування;
  • планові. Транспортування такого плану можливі в тому випадку, коли людину необхідно доставити з дому до лікарні для проходження діагностики або реабілітаційних процедур.

Співробітники нашої компанії зроблять все можливе, щоб перевезти хворого по Україні можна було просто і швидко. Для цього вони використовують два види транспорту: наземний і повітряний. Багато що залежить від стану здоров’я, тому, якщо є можливість, перевага віддається переміщенню пацієнта повітряним шляхом, адже в такому випадку вдасться уникнути негативних наслідків різких рухів наземного транспорту і «гладких поїздок» проблемними дорогами.

Особливості звернення до «ДнепрМедікалТранспортАсістанс»

  • пацієнт отримує висококласний лікарський супровід;
  • транспорт буквально протягом 5-15 хвилин після виклику прибуде на місце;
  • всі використовувані медикаменти відповідають вимогам актуального законодавства і повністю стерильні;
  • у разі необхідності, представники компанії можуть доставити пацієнта на лікування навіть за кордон.
  • перш, ніж приступити до перевезення, наші спеціалісти проаналізують стан людини, характер захворювання, кількість необхідного обладнання та інші моменти;
  • «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» працює в своїй сфері вже більше 10 років, і за цей час організація зуміла створити позитивний імідж і продемонструвати своїм клієнтам серйозне ставлення до роботи.

На нашому офіційному сайті ви отримаєте безліч корисної інформації та зможете більш детально дізнатися про умови співпраці та особливості послуг, що надаються.