Перевезти хворого в Дніпро (Дніпропетровськ)

Доставити пацієнта з серйозним діагнозом додому, в рідне місто, після тривалого лікування або діагностики в інших клініках країни або світу необхідно дуже обережно, адже невідповідність правилам медичного транспортування може позначитися на стані хворої людини. На жаль, державні служби швидкої допомоги не беруть на себе зобов’язань з перевезень пацієнтів додому, тим більше, на великі відстані. Тому, якщо з’являється необхідність перевезти хворого в Дніпро (Дніпропетровськ), краще звертатися в приватні медичні транспортні компанії. «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» – компанія, яка готова покласти на себе відповідальність за успішне медичне транспортування в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ і в будь-якому іншому напрямку.

Трапляється так само, що жителям віддалених населених пунктів Дніпропетровської області необхідне лікування або обстеження в обласних медичних установах, але, в силу важкого стану, дістатися самостійно вони не можуть. В цьому випадку ми теж готові прийти на допомогу і перевезти хворого в Дніпро (Дніпропетровськ), щоб наблизити його одужання.

Матеріально-технічна база

Ми пропонуємо медичні транспортування на сучасних санітарних автомобілях, які дають можливість перевозити пацієнтів навіть в самих безнадійних і важких станах, чого не можна було робити звичайною машиною швидкої допомоги. Наші реанімобілі – це комфортні авто з повним технічним і медикаментозним оснащенням, що дозволяє надавати будь-який вид медичної допомоги, в тому числі і реанімаційні заходи і деякі види хірургічних втручань, прямо в дорозі. У своїй роботі ми використовуємо тільки найновіші сертифіковані медичні препарати і техніку.

Особливості транспортування

Існує безліч випадків, коли під час транспортування пацієнта, просто не обійтися без супроводу медичного персоналу. Ознайомившись з ситуацією, діагнозом і станом хворого, ми формуємо спеціалізовану бригаду. Компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» співпрацює з найкращими і досвідченими фахівцями різних профілів:

  • педіатри;
  • кардіологи;
  • онкологи;
  • неврологи;
  • хірурги та ін.

Ми, як ніхто краще, розуміємо, що іноді необхідність перевезти хворого в Дніпро (Дніпропетровськ) може коштувати життя або душевного спокою пацієнта, тому робимо все можливе, щоб здійснювані нами транспортування були показником професіоналізму і високої якості.