Контакт-центр цілодобово

Транспортування хворих Львів

Медики рекомендують перевозити лежачих хворих тільки спеціальним транспортом, який обладнаний і оснащений відповідно до потреб таких особливих пасажирів. Ця рекомендація продиктована медичними міркуваннями і здоровим глуздом. Адже лежачі хворі найчастіше важкі хворі, а це значить – це небезпечні стани, нерідко нестабільні і дуже важкі. Здоров’я такого пасажира легко похитнеться від мінливості шляху під час транспортування хворого по Львову.

Транспортування важкого хворого – серйозна і відповідальна процедура. Транспортування хворого по Львову часто вимагає підвищеного рівня безпеки, спеціальних навичок і наявності необхідних медичних засобів на борту автомобіля. Спеціальні медичні таксі ДнепрМедікалТранспортАссістанс відповідають всім необхідним вимогам.

Транспортування хворих може здійснюватися медичним транспортом компанії ДнепрМедікалТранспортАссістанс. Ми здійснюємо медичне транспортування по Львову та іншим містам України.

Перевезення хворих Львів – переваги медичного транспорту

Перевезення хворих Львова, що здійснюється спеціальним медичним транспортом більш безпечне, ніж поїздка на громадському транспорті, звичайному таксі або особистому автомобілі. Крім того, спеціально обладнане авто – більш комфортний спосіб пересування для тих, кому складно (або неможливо) стояти і навіть сидіти. Навіть для супроводжуючих та особистих речей пацієнта є досить місця.

1. Спеціальне місце для пацієнта

Медичне авто обладнане спеціальною кушеткою або каталкою. Це зручна і комфортна лежанка сконструйована з урахуванням особливостей медичних перевезень і потреб хворої людини. Перевезення пацієнтів Львова на короткі і довгі відстані пройде більш комфортно, якщо ви віддали перевагу медичному транспорту для перевезення.

Для сидячих або частково сидячих хворих передбачені спеціальні коляски і місце під особистий інвалідний візок.

Крім зручності дотримані всі заходи для безпеки пасажира і його супроводжуючих під час перевезення хворих. Кушетка або коляска надійно закріплена до підлоги, а сам пацієнт фіксується спеціальними ременями безпеки.

2. Медичне обладнання

Якщо буде потрібно перевезти хворого по Львовe або в інший населений пункт – замовляйте медичне таксі ДнепрМедікалТранспортАссістанс. Медичний транспорт завжди «начинений» приладами і інструментами, які можуть знадобитися, а також достатнім запасом медикаментів.

За допомогою медичного обладнання можна відстежувати зміни стану хворого в процесі поїздки. Прилади дозволяють лікарям стежити за серцевим ритмом, диханням і всіма іншими показниками. У разі погіршення самопочуття – буде моментально надано допомогу.

Якщо в процесі поїздки знадобиться зробити укол, поставити крапельницю або навіть реанімувати пасажира – все необхідне є на борту. Перевезення хворого пройде безпечно, а в разі непередбачених ситуацій передбачено все для допомоги пасажиру.

Для перенесення і перевезення пасажира до автомобіля використовуються різні способи, для яких на борту медичного авто є – носилки, каталки, крісла-трансформери, ходунки, милиці і т.д. І це важливий момент – адже перевезти хворого, це не тільки «доставка» пацієнта з пункту А в пункт Б, а й допомогти дістатися до самого автомобіля, а потім від автомобіля до пункту призначення. Таке медичне транспортування називається «від ліжка до ліжка».

3. Персонал

Перевезення лежачих хворих медичним транспортом – це комфорт пацієнта, а також необхідні прилади і медикаменти «під рукою». Однак найголовніша перевага медичного транспортування – це медичний персонал на борту автомобіля.

Навіть маючи під рукою все необхідне, звичайна людина може злякатися або вчасно не зреагувати в форс мажорну ситуацію. Досвідчений медик зможе надати першу допомогу іноді навіть не вдаючись до допоміжних засобів, ну а при наявності необхідних медикаментів і обладнання – і поготів.

Навіть шофер медичного таксі ДнепрМедікалТранспортАссістанс – не звичайний «водила». Він спеціально прокладе маршрут заздалегідь (якщо час дозволяє) і допоможе пацієнта донести, і яму об’їде – все буде виконано для комфортного та безпечного транспортування.

Досвід і навички, знання, стресостійкість – ось основні якості, які притаманні всім співробітникам ДнепрМедікалТранспортАссістанс. Перевезення лежачих хворих нашими співробітниками – безпечне, комфортне і надійне транспортування.

Перевезення лежачих хворих Львів

Якщо вам потрібна медичне транспортування по Львову або перевезти хворого зі Львова в інше місто – набирайте номер ДнепрМедікалТранспортАссістанс.

  • У нас великий парк різноманітного медичного транспорту, який придатний для звичайної медичної перевезення, а також висококласні сучасні реанімобілі для найважчих пацієнтів
  • Доступні ціни
  • Прекрасно підібраний персонал
  • Всі авто для медичної перевезення обладнані за останнім словом медичної техніки і мають достатній запас всіх необхідних медикаментів

ДнепрМедікалТранспортАссістанс – це перевезення хворого зі Львова в інші населені пункти, медичний супровід за кордон, доставка лежачого пацієнта на вокзал або зустріч на вокзалі з доставкою додому, медичне транспортування по Львову, і багато іншого.

Замовити дзвінок

Х