Перевезти хворого

Іноді в силу обставин потрібно перевезти хворого з одного відділення в інше, з поліклініки в лікувально-профілактичний заклад для продовження лікування, додаткових процедур, реабілітації, або того більше – транспортувати на лікування за кордон. Здійснити перевезення правильно можуть тільки справжні професіонали.

Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» пропонує послуги по платному медичному перевезенню хворих в будь-які напрямки і на будь-які відстані.

Процедура транспортування хворих досить складна і багатоступенева, що вимагає особливої ​​уважності і чіткості. Адже для того, щоб перевезти хворого, необхідна злагоджена робота лікарської бригади, диспетчерів, фармацевтів, матеріально-технічної служби та багатьох інших служб. Від швидкості їх реакції і правильності прийнятих рішень залежить здоров’я пацієнтів.

Медичний персонал, що обслуговує транспортування хворих – це високопрофесійні фахівці з величезним досвідом роботи. Всі свої знання і вміння вони вкладають в те, щоб навіть тривале перевезення пройшло для хворого якомога м’якше і комфортніше. Всі види медичної допомоги, якщо в них виникає необхідність, будуть надані негайно, з урахуванням індивідуальних особливостей організму, конкретного діагнозу кожного пацієнта.

Всі санітарні машини, що містяться в автопарку нашої компанії, мають необхідну технічну базу і набір медичних препаратів, які можуть знадобитися для надання екстреної допомоги. Сучасний підхід до їх оснащення дозволив проводити найскладніші процедури інтенсивної терапії і, навіть, оперативні втручання прямо в реанімобілі. А автономна система опалення, якою оснащений кожен з автомобілів, допомагає навіть в холодну пору року підтримувати комфортні для пацієнта умови.

Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» завжди готова безпечно і вчасно перевезти хворого в будь-якому стані. Нас не лякають ні тяжкі стани хворого, ні великі відстані, ні погодні умови, адже головний принцип нашої роботи – надання медичної допомоги найвищого рівня, тому ми впевнені тільки в позитивному результаті транспортування.