Контакт-центр цілодобово

Мезотерапія

Кожна жінка хоче бути молодою, красивою, і мріє завжди виглядати років на 20. І в нашому арсеналі безліч маленьких хитрощів і секретів для підтримки зовнішнього вигляду. Відмінним фундаментом краси для жінок стали сучасні технології омолодження. Найбільш затребуваною темою вважається «Естетична косметологія». А підвищений інтерес викликають такі процедури, як мезотерапія і біоревіталізація.

Мезотерапією або биоревитализацией, є суттєва різниця?

Мета обох процедур – омолодження шкіри і поліпшення її зовнішнього вигляду. Різниця полягає в застосуванні різноманітних препаратів, методики і технік при здійсненні омолодження.

Біоревіталізація – це ряд ін’єкцій у вигляді гелю з гіалуронової кислотою. Вони вводяться в поверхневу дерму. Результат процедури – це розгладжені зморшки і підтягнута шкіра. Також ліквідується брак власної гіалуронової кислоти, нормалізує водно-ліпідний баланс, збільшується синтез еластину, колагену, відновлюється живлення шкіри і мікроциркуляція.

Мезотерапія – це ряд ін’єкцій у вигляді водного розчину на основі гіалуронової кислоти. У нього в залежності від необхідного результату, фахівець додає різноманітні вітамінні коктейлі. Крім боротьби із зморшками, мезотерапія справляється з небажаною пігментацією шкіри, подвійним підборіддям і доводить до ладу проблемну шкіру.

Хворобливі процедури омолодження і довго проходить реабілітаційний період?

Біоревіталізація проводиться під місцевою анестезією, шляхом нанесення на 15-20 хвилин на місце уколу спеціального крему з лідокаиновою основою. Тільки після цього вводиться ін’єкція. Абсолютно безболісною процедуру назвати не можна, деякі місця досить чутливі. Але сеанс проноситься дуже швидко, так що больові відчуття просто не встигають до вас достукатися. Процедури проходять без реабілітаційного періоду, тому по закінченню 4-5 годин можна сміливо користуватися косметикою і повернутися в свій ритм життя.

Ін’єкції гіалуронової кислоти перешкоджають появі зморшок або прибирають тільки вже існуючі?

Дані ін’єкції чудові тим, що борючись з існуючими зморшками, запобігають появі інших. Після процедури шкіра доглянута, еластична, з рівним тоном.

Чи є протипоказання?

Є кілька протипоказань, але коло їх досить мале. Це загострення хронічних захворювань, вагітність (при вагітності неприпустимі больові відчуття) і лактаційний період.

Який оптимальний вік до початку застосування процедур?

Тридцятирічний рубіж – це оптимальний вік для початку застосування біоревіталізації. Тому як саме в цей період сповільнюється вироблення організмом гіалуронової кислоти і шкіра яскраво виражено реагує на стреси появою зморшок. Також процедуру можна проводити раніше (27-28 років), наприклад, якщо шкіра має обвислий вигляд після різкого схуднення. При цьому мезотерапію можна застосовувати вже у 25-річному віці і навіть раніше, якщо є проблеми зі шкірою.

При постійному застосуванні біоревіталізації з 30 років буде процедура ефективна і в більш зрілому віці? Або шкіра перестане реагувати і доведеться використовувати більш інтенсивні процедури?

Тридцятирічний старт для процедури омолодження це вибір індивідуальний для кожної жінки. Звичайно, час нещадний до нашої шкіри, тому через якийсь час, можливо, вам слід застосувати і інші «молодильні» процедури: такі як контурна пластика. У кожної жінки своя історія.

Можливий ефект звикання при застосуванні процедури?

За один раз, звичайно, шкіра не стане відразу як у немовляти. Процедури потрібно застосовувати курсом і підтримувати результат 1 раз в 6 місяців. Але це абсолютно не означає, що ви стаєте залежними від препаратів. Якщо просто закінчити застосовувати біоревіталізація або мезотерапію, всі процеси відновляться, і шкіра почнете знову в’янути природним шляхом.

Омолоджуючі процедури активізують обмінні процеси, але така необхідна жіночій шкірі гіалуронова кислота має властивості швидкого розщеплення і легко виводиться з організму. Основний принцип ін’єкції полягає в штучному подразненні шкіри і таким чином активізації її відновлення. Якщо пояснити просто: наприклад, при порізі чи подряпанні, в мозок йде сигнал і клітини починають ділитися, щоб відновити новий шар шкіри. В результаті ранка гоїться. За аналогією: препарат, який ввели під шкіру, активізує поділ нових клітин. Таким чином, вирівнюється рельєф шкіри і зникають зморшки.

Яка тривалість ефекту від процедури?

Мезотерапія показує результати після третьої процедури, а біоревіталізація – за підсумком п’ятої. Періодичність мезотерапії щотижнева, біоревіталізація – щомісячна, так як гіалуронова кислота в чистому вигляді розщеплюється не так швидко. А ось при мезотерапії гіалуронова кислота має іншу молекулярну масу. Цей водний розчин швидше розщеплюється. Тому періодичність даної процедури частіше. Мезотерапію також застосовують перед вояжем на море, оскільки вона запобігає попадання під шкіру прямих сонячних променів.

Гіалуронова кислота якого походження застосовується в ін’єкціях? Як на неї реагує шкіра?

В сучасних омолоджуючих процедурах застосовують хімічно немодифіковану, немодифіковану гіалуронову кислоту нетваринного походження. Склад її максимально відповідає гіалуроновій кислоті, що міститься в людських клітинах. Тому реакція на ін’єкції абсолютно спокійна. Препарат по максимуму очищений від білків.

Наскільки часто потрібно повторення процедури мезотерапії?

Рекомендований курс мезотерапії складається з 8-10 процедур з щотижневої періодичністю. Після цього радять підтримують результат процедури двічі на місяць, потім 1 раз на місяць. Рекомендовано проходити курс мезотерпаіі 1-2 рази на 12 місяців. Тривалість ефекту становить від 6 до 12 місяців в залежності від проблеми. Наприклад, друге підборіддя, як відомо, за рік не виростає. А ось у жінок із зайвою пігментацією або ранніми зморшками результат від курсу омолодження зберігається в середньому на 6 місяців.

Періодичність биоревитализації становить 1 раз в 2 тижні, після цього процедури для підтримки. Результат тримається в середньому 6 місяців. Курс ін’єкцій слід повторювати 2 рази на рік, а підтримувати результат – 1 раз в 6 місяців.

Замовити дзвінок

Х