Транспортування наземним санітарним транспортом

Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» – це швидко і стрімко розвиваюча компанія, основною послугою якої є транспортування хворих наземним санітарним транспортом. Транспортування наземним санітарним транспортом здійснюється на автомобілях швидкої допомоги імпортного виробництва, в яких є все необхідне медичне обладнання та медикаментозне забезпечення, яке при необхідності може знадобитися в дорозі, коли хворому раптово стало погано або стан його здоров’я погіршився. До кожного транспортування наша медична компанія підходить індивідуально. Для хворих, у яких стан, що загрожує життю, ми можемо надати реанімобіль, в якому є медичне обладнання останнього покоління за європейським стандартом. Хворого у важкому і у вкрай важкому стані буде супроводжувати спеціалізована реанімаційна бригада в складі лікаря-реаніматолога і фельдшера-анестезиста, які мають багаторічний досвід у проведенні навіть найважчих і найдальших перевезень хворих без обмежень відстані.

Основні правила перевезення (транспортування)

Медичне транспортування хворого може бути необхідне, коли пацієнта потрібно доставити до інших родичів, з лікарні до лікарні, з лікарні додому, на дачу, на реабілітацію, в санаторій, на залізничний вокзал, в аеропорт (до трапу літака або ж на злітну смугу), в інше місто або навіть в іншу країну. Перед транспортуванням наземним санітарним транспортом хворого потрібно підготувати до перевезення, тому як це є серйозним стресом як для емоційного стану пацієнта, так і для здоров’я. Перед перевезенням необхідно максимально стабілізувати показання всіх життєво важливих систем організму (стежити за серцевою діяльністю пацієнта, артеріальним тиском). Дуже важливо підготувати морально хворого. Пояснити йому, що дане перевезення перш за все необхідне йому для поліпшення стану його самопочуття і здоров’я. Не варто багато годувати хворого, щоб в дорозі у пацієнта не виникали блювотні позиви. При необхідності хворому потрібно одягнути памперс. Під час перевезення лежачого (ношевого) хворого необхідно надати йому зручне положення, пристебнути до ношей ременями.

Перевезення хворого «від ліжка до ліжка»

Медичний персонал компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» здійснює медичне перевезення хворого з Ялти «від ліжка до ліжка». Ми дбайливо покладемо хворого на ноші, перенесемо в машину швидкої допомоги (реанімобіль), довеземо до потрібної Вам точки і знову ж таки дбайливо перекладемо хворого на ліжко.

Ви можете звертатися до нас за цілодобовим номером телефону +38 (098) 433-59-92 та висококваліфікований диспетчер прийме у Вас виклик і направить до Вас лікарську бригаду, будь-то загальнопрофільну, кардіологічну або ж спеціалізовану реанімаційну.

Замовити транспортування: +38 (098) 433-59-92