Транспортувати хворого

В процесі надання лікарської допомоги і безпосередньо лікування дуже важливим фактором є правильна транспортування пацієнта. «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» допоможе транспортувати хворого на різні відстані в межах міста, регіону, країни і за кордон. Адже головна мета таких поїздок – швидко і комфортно доставити людину туди, де він може отримати повноцінну і професійну допомогу. Нашими послугами користуються, якщо мова йде про перевезення пацієнта з дому на стаціонарне лікування і назад, між медичними закладами різних профілів і навіть різних країн.Транспортувати хворого

Види транспортувань лежачих хворих

Наша компанія пропонує різні види перевезення, доцільність яких визначається загальним станом хворого або потерпілого, а також віддаленістю пункту призначення. Якщо потрібно транспортувати хворого на порівняно невеликі відстані, оптимальним варіантом стануть реанімобілі. Тривале перевезення за кордон, особливо в важких випадках, що не терплять зволікання, повинно здійснюватися спеціальним санітарним авіаційним транспортом: літаком або вертольотом.

У розпорядженні «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» є всі види такого транспорту. І реанімобіль, і аероамбуланс обладнані таким чином, щоб в дорозі не могло виникнути невирішених ситуацій. Адже всі необхідні медикаменти, сучасне моніторингове та реанімаційне обладнання відповідає світовим медичним стандартам. Крім того безпеку і комфорт транспортуючого допомагає підтримувати комплектація санітарного транспорту:

  • вакуумні матраци;
  • крісла-каталки;
  • іммобілізуючі шини;
  • автономна система опалення та кондиціонер.

Професіоналізм і відповідальність

Медперсонал компанії «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» до питання перевезення пацієнтів підходить дуже відповідально і професійно. Незалежно від того, вирішите ви скористатися транспортуванням людини наземний транспортом або повітряним, наші лікарі стануть уважними супроводжуючими, які готові надати необхідну допомогу будь-якої складності.

Наша медична служба – це гарантія грамотно виконаного санітарного транспортування пацієнтів зі збереженням їх комфорту і стабільного стану.